Ceremonia wręczenia nagród SEFF'18

Na wielki finał SEFF’18 zapraszamy ponownie do Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie, jednego z najpiękniejszych budynków w Europie, w którym tego wieczoru królować będzie film.

W uroczystym anturażu prezentowanych fragmentów nagrodzonych i wyróżnionych filmów na scenę wkraczać będą nie tylko laureaci, ale i mecenasi kultury oraz przyjaciele SEFFu. O dobrą atmosferę wydarzenia zadba także szczeciński dziennikarz - Konrad Wojtyła, który poprowadzi ceremonię.

Prowadzący

Konrad Wojtyła

Urodzony w 1979 roku. Poeta, dziennikarz, krytyk literacki. Gospodarz spotkań literackich, inicjator i moderator wielu dyskusji oraz paneli i debat z udziałem najważniejszych przedstawicieli życia kulturalnego w Polsce. Wiceprezes Fundacji im. Sławomira Mrożka. Publicysta Radia Szczecin. W 2015 roku został „Dziennikarzem Roku” Pomorza Zachodniego. Wydał kilka książek; ostatnio “Znak za pytaniem” (Poznań 2017). Publikował w wielu pismach w kraju i za granicą. Jego twórczość tłumaczono na kilka języków. Juror Nagrody Literackiej dla Autorki Gryfia.


 

 

Ceremonia wręczenia nagród SEFF'18: